Baseny z laminatu

SetoPOOLS jestest wiodącym producentem basenów
z laminatów poliestrowych w Europie Centralnej.

Marka SetoPOOLS plasuje się w europejskiej czołówce najlepiej ocenianych basenów poliestrowych. Jako jedyni w Polsce wśród zakładów produkujących baseny z laminatu, możemy pochwalić się certyfikatem zgodności systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001! Co to oznacza dla klienta końcowego?

Produkowane baseny mają doskonały wygląd przez wiele lat. Nie starzeją się tak jak baseny wytwarzane w innych technologiach i nie mają wad konstrukcyjnych.Ponad 90% naszych produktów jest eksportowanych na rynki zachodniej, północnej i południowej Europy. Pozostałe 10% dostarczamy na dynamicznie rozwijający się rynek polski, gdzie marka SetoPOOLS zajmuje silną pozycję.

Należymy do grona najbardziej doświadczonych producentów basenów poliestrowych we wschodniej części Europy i zarazem jednym z największych w całej Europie.

Marka istnieje od ponad 21 lat, a nasze doświadczenie na rynku basenowym przekracza 25 lat!

Początkowo skupialiśmy się na produkcji elementów przemysłowych wykonanych z laminatu poliestrowego. Uruchomienie linii produkcyjnej basenów poliestrowych nastąpiło w 2004 roku. Od tego momentu nasza energia koncentruje się na rozwoju form basenowych, które spełniają różne oczekiwania klientów i są perfekcyjnie wykonane.

W ciągłym dążeniu do uzyskania doskonałego produktu kierujemy się następującymi wyznacznikami najwyższej jakości:

  • produkty wyróżniające się ciekawą formą, cieszącym oko kształtem i kolorem,
  • zapewnienie atutów gwarantujących wygodę w użytkowaniu,
  • zastosowanie technologii i materiałów gwarantujących wieloletnią trwałość.

Polski producent basenów

Nieustannie inwestujemy w bazę produkcyjną i urządzenia techniczne oraz wiedzę i umiejętności pracowników. W 2010 roku otworzyliśmy nowy zakład produkcyjny w Bydgoszczy, o którym z dumą możemy powiedzieć, że jest najnowocześniejszy w Polsce. Był to krok milowy w historii naszej firmy !

Wysokiej jakości baseny wymagają wysokich standardów obsługi klienta. Użytkownikom naszych basenów zapewniamy szerokie wsparcie na wszystkich etapach od zakupu do montażu basenu.

Wszechstronna wiedza z zakresu techniki basenowej to również atut naszych partnerów handlowych tworzących sieć autoryzowanych punktów sprzedaży w Europie. Dobre oceny i opinie naszych klientów świadczą o czołowej pozycji firmy na europejskim rynku basenowym.

Nie boimy się konkurować z produktami niemieckimi czy austriackimi i z dumą uznajemy fakt, że baseny SetoPOOLS to kolejny sukces "Made in Poland".